Upravni odjel za gospodarstvo i fondove Europske unije

Sajam poljoprivrede, malog gospodarstva i obrta - Otvorene dveri Vrbovec

Poštovani,

Ovim putem pozivamo sve poljoprivrednike, poduzetnike i obrtnike da se prijave putem prijavnice za nastup na 2. Sajmu poljoprivrede, malog gospodarstva i obrta koji će se održati u Vrbovcu dana 19. i 20.05.2018. godine.

Za izlagače na sajmu koji svoje sjedište imaju na području Zagrebačke županije osiguran je besplatan prostor za izlaganje. Maksimalan besplatan prostor po pojedinom izlagaču iznosi 10 m2, a prosječna veličina štanda na sajmu je 2x1 m. Cijena 1 m2 izložbenog prostora na sajmu iznosi 140,00 kuna što obuhvaća oba dana trajanja sajma. Molimo da popunjene prijavnice što prije dostavite na mail: uog@zagrebacka-zupanija.hr . Prostor će biti osiguran redoslijedom zaprimanja prijava do maksimalnog iskorištenja 350 m2.

Na sajmu se očekuje veliki broj izlagača iz Zagrebačke županije, te veliki broj posjetitelja. Na poveznici program možete pogledati raspored događanja na sajmu.

Za dodatne upite možete nas kontaktirati na tel. 01 6009 415.