Županijska skupština

Stalna radna tijela

Mandatno povjerenstvo

Predsjednik:

Krešimir Bunjevac

Članovi/ice:

  1. Željko Pongrac
  2. Damir Halužan
  3. Željko Pankretić
  4. Boris Savić


Odbor za izbor i imenovanja

Predsjednik:

Damir Sesvečan

Članovi/ice

  1. Boris Klemenić
  2. Vlado Horina
  3. Mario Karapandžić
  4. Nikolina Perko
  5. Zvonimir Novosel
  6. Antonio Marina
  7. Damir Čičko
  8. Mario Budišćak


Odbor za Statut, Poslovnik i propise

Predsjednik:

Ivan Remenar

Članovi/ice:

  1. Zvonko Kunić
  2. Damir Sesvečan
  3. Viktor Romančuk
  4. Nadica Žužak
  5. Krešimir Bunjevac
  6. Boris Savić


Odbor za financije i proračun

Predsjednik:

Miljenko Pavlaković

Članovi/ice:

  1. Brankica Benc
  2. Željko Vojković
  3. Mario Cvitan
  4. Stjepko Rukelj
  5. Luka Jović
  6. Ana Bolšec


Odbor za gospodarski razvoj

Predsjednik:

Nikolina Perko

Članovi/ice: 

  1. Miljenko Pavlaković
  2. Boris Klemenić
  3. Željko Pankretić
  4. Ljiljana Mavračić Tišma
  5. Ozren Robić
  6. Dubravko Ponoš


Odbor za poljodjelstvo, šumarstvo i vodoprivredu 

Predsjednica: 

Anđela Cirkveni

Članovi/ice:

  1. Zlatko Turković
  2. Branko Šafran
  3. Dražen Draganić
  4. Krešimir Bunjevac
  5. Zvjezdana Sečen
  6. Marko Magdić


Odbor za komunalne djelatnosti 

Predsjednik: 

Željko Vojković

Članovi/ice: 

  1. Željko Pongrac
  2. Ivan Remenar
  3. Željko Buković
  4. Vlado Mesnik
  5. Barbara Knežević
  6. marko Magdić


Odbor za zaštitu okoliša i prostorno uređenje 

Predsjednik: 

Boris Makarun

Članovi/ice: 

  1. Damir Halužan
  2. Ivan Remenar
  3. Željko Vojković
  4. Ozren Robić
  5. Marina Štokan Bosanac
  6. Dubravko ponoš


Odbor za međužupanijsku i međunarodnu suradnju

Predsjednik: 

Vlado Horina

Članovi/ice:

  1. Damir Sesvečan
  2. Miljenko Pavlaković
  3. Brankica Benc
  4. Vlado Mesnik
  5. Domagoj Lovrić
  6. Dubravko Ponoš


Odbor za razvoj lokalne samouprave

Predsjednik: 

Marko Magdić

Članovi/ice:

  1. Branko Šafran
  2. Sanja Borovec
  3. Anđela Cirkveni
  4. Dražen Draganić
  5. Ljiljana Mavračić Tišma
  6. Zvonimir Novosel


Odbor za prosvjetu, kulturu i šport 

Predsjednik: 

Viktor Romančuk

Članovi/ice:

  1. Boris Makarun
  2. Zvonko Kunić
  3. Željko Pankretić
  4. Mihael Zmajlović
  5. Barbara Knežević
  6. Kristina Gelo


Odbor za socijalnu skrb i umirovljenike

Predsjednik: 

Josip Držaić

Članovi/ice:

  1. Mario Cvitan
  2. Mario Karapandžić
  3. Brankica Benc
  4. Zvjezdana Sečen
  5. Damir Čičko
  6. Ana Bolšec


Odbor za mladež 

Predsjednik: 

Luka Jović

Članovi/ice:

  1. Viktor Romančuk      
  2. Boris Makarun
  3. Brankica Benc        
  4. Nikolina Perko         
  5. Maja Novosel          
  6. Antonio Marina    


Odbor za promet

Predsjednik: 

Antonio Marina

Članovi/ice:

  1. Boris Makarun
  2. Damir Halužan
  3. Željko Buković
  4. Josip Držaić
  5. Stjepko Rukelj
  6. Zvonimir Novosel


Odbor za predstavke građana

Predsjednik: 

Željko Pongrac

Članovi/ice:

  1. Sanja Borovec
  2. Željko Buković
  3. Ivan Remenar
  4. Nadica Žužak
  5. Mihael Zmajlović
  6. Mario Budišćak


Odbor za predstavke građana razmatra predstavke i prijedloge građana i daje građanima na njih odgovore. Predstavku građana možete uputiti na e-mail:  predstavke-gradjana@zagrebacka-zupanija.hr

Pravo na pristup informacijama:
https://www.zagrebacka-zupanija.hr/transparentnost/pravo-na-pristup-informacijama/

Osoba zadužena za nepravilnosti:
https://www.zagrebacka-zupanija.hr/transparentnost/osoba-zaduzena-za-nepravilnosti/

 

Odbor za zdravstvo 

Predsjednik: 

Zvonko Kunić

Članovi/ice:

  1. Nikolina Perko                
  2. Zlatko Turković                           
  3. Anđela Cirkveni                      
  4. Nadica Žužak           
  5. Domagoj Lovrić                      
  6. Kristina Gelo   


Odbor za turizam 

Predsjednik: 

Željko Pankretić

Članovi/ice:

  1. Mario Karapandžić
  2. Mario Cvitan
  3. Boris Klemenić
  4. Zvjezdana Sečen
  5. Marina Štokan Bosanac
  6. Mario Budišćak

 

Odbor za nacionalne manjine

Predsjednica: 

Sanja Borovec

Članovi/ice:

  1. Zlatko Turković   
  2. Vlado Horina       
  3. Viktor Romančuk          
  4. Maja Novosel                         
  5. Barbara Knežević                   
  6. Luka Jović