Županijska skupština

Stalna radna tijela

Mandatno povjerenstvo

Predsjednik:

Krunoslav Markovinović

Članovi/ice:

  1. Vladimir Bregović
  2. Pave Vukelić
  3. Zdravko Lojna
  4. Damir Hrdas


Odbor za izbor i imenovanja

Predsjednica:

Renata Glojnarić

Članovi/ice

  1. Vladimir Bregović
  2. dr.sc. Tajana Amšel Zelenika
  3. Josip Držaić
  4. Željko Fadljević
  5. Vlado Horina
  6. Ivan Zadravec
  7. Ozren Robić
  8. Ljubica Ambrušec


Odbor za Statut, Poslovnik i propise

Predsjednik:

Damir Mikuljan

Članovi/ice:

  1. Rudolf Vujević
  2. dr.sc. Tajana Amšel Zelenika
  3. Mario Cvitan
  4. Zoran Ostović
  5. Boris Klemenić
  6. Jasmin Kraljević


Odbor za financije i proračun

Predsjednik:

Jasminka Mataušić

Članovi/ice:

  1. Miljenko Pavlaković
  2. Ivica Gavran
  3. Dalibor Bastalec
  4. Zoran Ostović
  5. Ljubica Ambrušec
  6. Ivan Remenar


Odbor za gospodarski razvoj

Predsjednik:

Miljenko Pavlaković

 

Članovi/ice: 

  1. Damir Tomljenović
  2. Pave Vukelić
  3. Željko Fadljević
  4. Anđela Cirkveni
  5. Zdravko Lojna
  6. Vlado Mesnik


Odbor za poljodjelstvo, šumarstvo i vodoprivredu 

Predsjednica: 

Gordana Brcković

 

Članovi/ice:

  1. Jasminka Mataušić
  2. Stipo Velić
  3. Franjo Marković
  4. Anita Sušac
  5. Ivan Zadravec
  6. Slaven Barišec


Odbor za komunalne djelatnosti 

Predsjednik: 

Ozren Robić

 

Članovi/ice: 

  1. Damir Tomljenović
  2. Vladimir Bregović
  3. Ivica Gavran
  4. Zdenko Jurak
  5. Stjepan Kozlina
  6. Gordana Brcković


Odbor za zaštitu okoliša i prostorno uređenje 

Predsjednik: 

Nenad Strizrep

 

Članovi/ice: 

  1. Stjepan Zagorac
  2. Stipo Velić
  3. Dalibor Bastalec
  4. Zdenko Jurak
  5. Boris Klemenić
  6. Zdravko Lojna


Odbor za međužupanijsku i međunarodnu suradnju

Predsjednik: 

Vlado Horina

 

Članovi/ice:

  1. Viktor Romančuk
  2. Renata Glojnarić
  3. Anita Sušac
  4. Zlatko Hržić 
  5. Danijel Saić
  6. Damir Hrdas


Odbor za razvoj lokalne samouprave

Predsjednik: 

Krunoslav Markovinović

 

Članovi/ice:

  1. Damir Tomljenović
  2. Zlatko Hržić
  3. Ivica Gavran
  4. Anđela Cirkveni
  5. Danijel Saić
  6. Denis Tovernić


Odbor za prosvjetu, kulturu i šport 

Predsjednica: 

dr.sc. Tajana Amšel Zelenika

 

Članovi/ice:

  1. Renata Glojnarić
  2. Viktor Romančuk
  3. Krunoslav Markovinović
  4. Ivana Fučkan
  5. Zvjezdana Sečen
  6. Denis Tovernić


Odbor za socijalnu skrb i umirovljenike

Predsjednik: 

Josip Držaić

 

Članovi/ice:

  1. Stjepan Zagorac
  2. Mario Cvitan
  3. Franjo Marković
  4. Štefica Kamenarić Filipović
  5. Zvjezdana Sečen
  6. Ivan Bekavac


Odbor za mladež 

Predsjednik: 

Dalibor Bastalec

 

Članovi/ice:

  1. Viktor Romančuk
  2. Nikolina Perko 
  3. Diana Širanović
  4. Ivana Fučkan
  5. Jasmin Kraljević
  6. Petra Prugovečki


Odbor za promet

Predsjednik: 

Zdenko Jurak

 

Članovi/ice:

  1. Željko Pongrac
  2. Zlatko Hržić 
  3. Željko Fadljević
  4. Ivan Remenar
  5. Vlado Mesnik
  6. Damir Hrdas


Odbor za predstavke građana

Predsjednik: 

Slaven Barišec

 

Članovi/ice:

  1. Nikolina Perko
  2. Pave Vukelić
  3. Diana Širanović
  4. Jasminka Mataušić
  5. Jasmin Kraljević
  6. Petra Prugovečki


Odbor za predstavke građana razmatra predstavke i prijedloge građana i daje građanima na njih odgovore. Predstavku građana možete uputiti na e-mail:  predstavke-gradjana@zagrebacka-zupanija.hr

Pravo na pristup informacijama:
https://www.zagrebacka-zupanija.hr/transparentnost/pravo-na-pristup-informacijama/

Osoba zadužena za nepravilnosti:
https://www.zagrebacka-zupanija.hr/transparentnost/osoba-zaduzena-za-nepravilnosti/

 

Odbor za zdravstvo 

Predsjednica: 

Štefica Kamenarić Filipović 

 

Članovi/ice:

  1. Rudolf Vujević
  2. Stjepan Zagorac
  3. Josip Držaić
  4. Mario Cvitan
  5. Zoran Ostović
  6. Ivan Bekavac


Odbor za turizam 

Predsjednik: 

Nenad Strizrep

 

Članovi/ice:

  1. Željko Pongrac 
  2. Renata Glojnarić
  3. Anita Sušac
  4. Diana Širanović
  5. Stjepan Kozlina
  6. Mirta Kovačević

 

Odbor za nacionalne manjine

Predsjednica: 

Diana Širanović

 

Članovi/ice:

  1. Stipo Velić
  2. Franjo Marković
  3. Zdenko Jurak
  4. Zvjezdana Sečen
  5. Vlado Horina
  6. Mirta Kovačević