Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje

Socijalna skrb za starije i nemoćne

S ciljem unapređenja brige o starijim i nemoćnim sugrađanima sa područja Županije, Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje Zagrebačke županije prati i podupire razvoj mreže Obiteljskih domova i Domova za socijalnu skrb putem utvrđivanja minimalnih uvjeta za pružanje socijalnih usluga i smještaja za starije i nemoćne osobe.

U prilogu se nalaze obrasci zahtjeva za otvaranje navedenih domova sa pripadajućim uputama, kao i popis potrebne dokumentacije koju je potrebno priložiti uz zahtjev.

Popunjeni i potpisani obrazac Zahtjeva s potrebnom dokumentacijom možete poslati putem pošte na adresu ZAGREBAČKA ŽUPANIJA, Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje, Ulica grada Vukovara 72/V, Zagreb ili osobno na istu adresu,  a za sva dodatna pitanja ili moguće nejasnoće možete nas kontaktirati na broj telefona 01 6009 485.