Srijeda – izvješće o broju oboljelih do 10 h

60 novih slučajeva COVID-19, ozdravilo 28 osoba

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije od početka pandemije do srijede, 14.9.2022. do 10:00 sati evidentirano je 96957 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana koronavirusom, izliječeno je 96366 osoba, a 76 osoba je preminulo*.

U odnosu na podatke od jučer oboljelo je 60 osoba (gradovi – 12 Samobor, 1 Sveta Nedelja, 4 Zaprešić, 21 Velika Gorica, 2 Ivanić-Grad, 5 Dugo Selo, 1 Vrbovec, 1 Sveti Ivan Zelina, općine – 1 Brdovec, 2 Bistra, 1 Klinča Sela, 1 Pisarovina, 2 Kravarsko, 1 Kloštar Ivanić, 2 Brckovljani, 3 Rugvica), a ozdravilo je 28 osoba.

Korisne informacije gdje se sve možete testirati i cijepiti protiv COVID-19 saznajte ovdje

Podaci za novooboljele odnose se na gradove i općine u kojima oboljeli imaju prebivalište.

* Podaci koje Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije dostavlja Zagrebačkoj županiji ne sadrže podatke o preminulima u bolnicama na području grada Zagreba, a upravo se tamo hospitaliziraju stanovnici jer Zagrebačka županija nema svoju opću bolnicu.