20. Smotra kazališnih amatera Zagrebačke županije

Svečano otvorenje 20. Smotre kazališnih amatera Zagrebačke županije održat će se u petak, 31. ožujka 2017. godine s početkom u 18:00 sati u Domu kulture Josip Badalić (Trg Sv. Križa bb, Općina Križ).

U ime Zagrebačke županije otvorenju će nazočiti župan Stjepan Kožić.

Inače, u programu Smotre koji će se održati tijekom subote, 1. travnja i nedjelje, 2. travnja nastupit će 7 amaterskih kazališta, s područja cijele Zagrebačke županije te će odigrati ukupno 10 predstava. Županijska smotra je izlučna i temeljem mandata Hrvatskog sabora kulture odabrat će se dva predstavnika Zagrebačke županije za državnu smotru.Ovogodišnji organizator smotre je Amatersko kazalište Josip Badalić iz Križa.

Smotra se organizira pod pokroviteljstvom Zagrebačke županije i župana Stjepana Kožića, u suradnji s Hrvatskim saborom kulture i Zajednicom kulturno-umjetničkih udruga Zagrebačke županije te Općinom Križ.

Program 20. Smotre kazališnih amatera možete pronaći ovdje