Nagrađeni najbolji autori fotografskog natječaja "Photo Zagreb County"

Turistička zajednica Zagrebačke županije objavila je rezultate trećeg po redu fotografskog natječaja za izbor najljepših fotografija Zagrebačke županije, poznatog kao "Photo Zagreb County".

Na svečanoj dodjeli nagrada upriličenoj jučer u uredu Turističke zajednice Zagrebačke županije u Zagrebu izložene su najbolje fotografije prema mišljenu stručnog ocjenjivačkog suda te korisnika društvenih mreža.

Prema riječima direktorice Turističke zajednice Zagrebačke županije Ivane Alilović, interes za sudjelovanjem u ovogodišnjem natječaju bio je velik te je stiglo preko 300 prijava. "Vizija je stvoriti identitet destinacije, a da bismo to i ostvarili, 'proces mora biti živ' za sve posjetitelje i turiste koji u nju dolaze. Ovim foto natječajem željeli smo vidjeti jedinstveno iskustvo, temeljeno na osjećaju i doživljaju destinacije, te kroz foto objektiv istaknuti ljepote Zagrebačke županije“, poručila je Alilović.

Nagrade autorima dodijelili su poznati lovac i influencer Dean Kotiga i direktorica Turističke zajednice Grada Ivanić-Grada Ana Gašparović.

DOBITNICI nagrada prema mišljenju stručnog žirija

1. Jasna Lujić
osvojeno prvo mjesto za najbolju fotografiju mišljenju žirija ovogodišnjeg natječaja ''PHOTO Zagreb County''

• Wellness vikend u Hotelu Princess****, Jastrebarsko