Održana sjednica Savjeta mladih

Sjednicu je održao Savjet mladih Zagrebačke županije. Razgovaralo se o 11. Kongresu savjeta mladih RH koji će se od 10. do 12 ožujka održati u Osijeku, konferenciji Savjeta mladih RH "Sadašnjost, a ne budućnost" koja će se održati 14. ožujka u Zagrebu i sjednici Koordinacije županijskih savjeta mladih RH čiji će domaćin, od 17. do 19. ožujka, biti Savjet mladih Zagrebačke županije. Sjednica Koordinacije okupit će predstavnike 19 županijskih savjeta mladih, a zasad je predviđen obilazak Velike Gorice i Samobora.

„Upoznat ćemo se s radom drugih savjeta i čuti njihove ideje. Siguran sam da će nam to pomoći kako bismo u našemu radu bili još kreativniji“, rekao je predsjednik Savjeta Haris Hadžić i najavio posebnu sjednicu na kojoj će se dogovoriti detaljan protokol događanja.

Članovi Savjeta prihvatili su i izvješće o radu u prošloj godini, od formiranja Savjeta u srpnju do kraja prosinca.

„Podupirali smo projekte udruga koje se bave mladima, bili smo na predavanjima, konferencijama i edukacijama. U ovoj godini zadaća nam je osmisliti projekte čiji ćemo biti nositelji“, rekao je Hadžić.