Marina Čolig izabrana za voditeljicu Radne skupine za financije i proračun

Na sjednici Radne skupine za financije i proračun Hrvatske zajednice županija za voditeljicu Radne skupine izabrana je Marina Čolig, pročelnica Upravnog odjela za financije Zagrebačke županije.

Marina Čolig je nakon Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu završila poslijediplomski specijalistički studij na Ekonomskom fakultetu u Rijeci gdje je trenutno na doktorskom studiju ekonomije i poslovne ekonomije. Karijeru je započela u Zagrebačkoj županiji 2008. godine, a od 2018. godine radi na mjestu pročelnice Upravnog odjela za financije.

Za zamjenike su izabrani Krešimir Parat iz Primorsko-goranske županije i Denis Samohod iz Šibensko-kninske županije. Do sada je Radnu skupinu vodila Snježana Raguž, a njezina zamjenica je bila Marina Čolig.

Osim izbora voditeljice i zamjenika, članovi Radne skupine raspravljali su o aktualnim temama: županijski proračuni, problem kratkoročnih zajmova, proračunski korisnici i slično.