U tijeku prijava izlagača na Dane hrane i tradicijskih proizvoda

Zagrebačka županija i Grad Zagreb organiziraju tradicionalnu izložbeno-prodajnu manifestaciju „Dani hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i Grada Zagreba“ koja će se održati 15. i 16. listopada 2022. godine u balonu Boćarskog doma na Prisavlju u Zagrebu.

Pozivamo sve zainteresirane izlagače s područja Zagrebačke županije koji se žele besplatno predstaviti sa svojim proizvodima na sajmu da se prijave najkasnije do 6. listopada 2022. godine ispunjavanjem prijavnog obrasca koja se nalazi ovdje.

Ispunjene prijavnice se mogu poslati e-mailom na uop@zagrebacka-zupanija.hr ili putem faxa na: 01/ 6009-474.

Broj izlagačkih mjesta je ograničen te će se poštivati redoslijed prijave.

Inače, Dani hrane organiziraju se povodom Svjetskog dana hrane (16. listopada) i Svjetskog dana seoske žene (15. listopada).