Pedeset godina Betonare Fučkan

Pedeset godina uspješna rada proslavila je Betonara Fučkan iz Svetog Ivana Zeline. Svečanosti, koja je uz zaposlenike okupila i poslovne partnere ove tvrtke, u ime Zagrebačke županije prisustvovao je zamjenik župana Ervin Kolarec.

„Veseli što Zagrebačka županija ima ovakve gospodarstvenike. Upravo su gospodarstvenici generatori našega razvoja. Oni pune proračun kako bismo mi mogli graditi škole i sportske dvorane i ulagati u komunalnu i prometnu infrastrukturu. I zato s gospodarstvenicima gradimo partnerski odnos“, rekao je Kolarec, poželjevši domaćinima da njihova tvrtka "i dalje ide naprijed".

U sklopu proslave održano je i natjecanje u pripremi roštilja. A upravo su betonski roštilji jedan od prepoznatljivih proizvoda Betonare Fučkan, koja dio proizvodnog asortimana i izvozi. Zasad u desetak zemalja.