Otvoren 29. Jesenski međunarodni bjelovarski sajam u Gudovcu

U Gudovcu pokraj Bjelovara otvoren je tradicionalni 29. Jesenski međunarodni bjelovarski sajam. Više od 400 izlagača iz Hrvatske i desetak zemalja svijeta predstavilo je najnovija dostignuća u poljoprivredi.

U ime Zagrebačke županije otvorenju Sajma nazočila je predsjednica Županijske skupštine Martina Glasnović.

Uz Državnu stočarsku izložbu, posjetitelje očekuje velika ponuda opreme za stočarstvo, tradicionalno najveća izložba traktora i poljoprivredne mehanizacije te po prvi puta kao posebna tematska cjelina - Sajam OPG-ova i eko proizvođača. Također, tu je i tematska cjelina posvećena sezoni grijanja i obnovljivim izvorima energije – PETI ELEMENT, kao i cjelina koja je bazirana na prezentaciju opreme za šumarstvo i drvne tehnologije – DRVNI SVIJET te brojna predavanja i stručni skupovi.

Sajam je otvoren do nedjelje, 11. rujna 2022. godine, a detaljan program pogledajte OVDJE.