Dodijeljene godišnje nagrade Zajednice tehničke kulture Zagrebačke županije

Zajednica tehničke kulture Zagrebačke županije dodijelila je godišnje nagrade "Rudolf Perešin". Na svečanosti u Velikoj Gorici, nagrada za životno djelo uručena je Božidaru Di Giorgiu, stručnom učitelju teorijskih i praktičnih predmeta strojarske grupe predmeta u velikogoričkoj Zrakoplovno-tehničkoj školi "Rudolfa Perešina", ujedno potpredsjedniku Zajednice tehničke kulture Zagrebačke županije. Godišnje nagrade primili su Nenad Jamić, Zlatko Damijanić, Darijo Jermol i Josip Gudelj. Nagrade su im uručili Ivan Vlainić, predsjednik Zajednice tehničke kulture Zagrebačke županije, i Jadranka Dujić Frlan, ovlaštena za obavljanje poslova pročelnice za kulturu, sport, tehničku kulturu i civilno društvo Zagrebačke županije.

Dodjeli nagrada prethodila je redovita sjednica Skupštine Zajednice tehničke kulture.