Petak – izvješće o broju oboljelih do 10 h

8 novih slučajeva COVID-19, ozdravilo 13 osoba

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije od početka pandemije do petka, 24.6.2022. do 10:00 sati evidentirane su 90916 osobe kojima je potvrđena bolest uzrokovana koronavirusom, izliječeno je 90602 osoba, a 76 osoba je preminulo*.

U odnosu na podatke od jučer oboljelo je 8 osoba (gradovi – 2 Sveta Nedelja, 2 Velika Gorica, 1 Vrbovec, općine – 1 Brckovljani, 1 Rugvica, 1 Dubrava), a ozdravilo je 13 osoba.

Korisne informacije gdje se sve možete testirati i cijepiti protiv COVID-19 saznajte ovdje.

Podaci za novooboljele odnose se na gradove i općine u kojima oboljeli imaju prebivalište.

* Podaci koje Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije dostavlja Zagrebačkoj županiji ne sadrže podatke o preminulima u bolnicama na području grada Zagreba, a upravo se tamo hospitaliziraju stanovnici jer Zagrebačka županija nema svoju opću bolnicu.