Položeni vijenci u spomen hrvatskim braniteljima

U prigodi blagdana Svih svetih, izaslanstva Ministarstva obrane, Ministarstva hrvatskih branitelja, Ministarstva unutarnjih poslova, udruga proizašlih iz Domovinskoga rata i Zagrebačke županije položila su vijence i zapalila lampaše ispred spomen-obilježja poginulim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskoga rata na mostu preko Kupe u Pokupskom. Izaslanstvo Zagrebačke županije predvodio je zamjenik župana Ervin Kolarec.

„Paljenjem svijeća i molitvom prisjetili smo se svih branitelja, jer oni su najzaslužniji što živimo u slobodnoj, neovisnoj i samostalnoj Hrvatskoj. Ovdje se prisjećamo svih onih hrvatskih vitezova koji su dali svoje živote za našu Domovinu“, rekao je Kolarec, koji je tom prilikom istaknuo kako Zagrebačka županija svih ovih godina ima iznimno kvalitetnu suradnju sa svim braniteljskim udrugama na području županije.

Nakon polaganja vijenaca kratku molitvu predvodio je vlč. Franjo Ćuk.