Kino na otvorenom u centru Velike Gorice – Via KINO

Nakon uspješne projekcije filma o Jamesu Bondu „No Time to Die“ na obroncima Plešivice, Via KINO ove se subote, 23. listopada seli u Veliku Goricu čiji će Središnji gradski park biti pretvoren u kino na otvorenom, a na čijem će velikom platnu igrati kultni film „The Blues Brothers“.

Projekciju na otvorenom dodatno će popratiti specijaliteti s turopoljskim tartufima, a moći će se kušati i autohtoni gin s potpisom boutique destilerije Brigljević te ponuda s Food trucka Marina Medaka. Ulaz za sve posjetitelje je besplatan, svoje mjesto možete doći zauzeti od 17 sati, a projekcija filma počinje u 18:30 sati.

Via KINO dio je bogatog programa destinacijske kampanje Via VINO (Kreni cestom vinskih užitaka) koju od 15. listopada do 15. studenoga organizira Turistička zajednica Zagrebačke županije. Ova kampanja jedinstvena je po tome što po prvi puta okuplja vinske, gastronomske i kulturne sadržaje diljem Zagrebačke županije.