Prelistajte novu online brošuru Zagrebačke županije o realiziranim projektima 2017.-2021.

Dragi žitelji Zagrebačke županije, iza nas je četverogodišnje razdoblje u kojem smo realizirali niz projekata s ciljem poboljšanja kvalitete života u svim dijelovima županije. Naša je dužnost kao odgovorne i transparentne uprave informirati vas o rezultatima i načinu trošenja proračunskih sredstava.

Ovdje možete vidjeti koliko proračunskog novca odlazi za obrazovanje, sport, kulturu, zdravstvo, koliko objekata je Županija energetski obnovila, koliko sredstava se izdvaja za rad operativnih snaga civilne zaštite i za rad udruga civilnog društva te koji su to poduzetnici koji pokreću županijsko gospodarstvo.

Brošura obuhvaća razdoblje od 2017. do 2021. godine, a prelistati ju možete niže na stranici.

Uživajte u listanju!