Povijesna bronca naših rukometašica!

Posebne čestitke Dori Krsnik i Josipi Mamić

Proteklih dana uistinu nije bilo teško „ostati doma“! Prikovani uz male ekrane, zdušno smo navijali za Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju koja je na Europskom prvenstvu u Danskoj napravila pravu senzaciju osvojivši brončanu medalju.

Iskrene čestitke upućujemo svih hrvatskim reprezentativkama i cijelom stručnom timu, a posebice našoj Velikogoričanki Dori Krsnik i Dugoselčanki Josipi Mamić koje će Zagrebačka županija prigodno nagraditi.

Na putu do bronce izabranice Nenada Šoštarića upisale su šest pobjeda (Mađarska, Nizozemska, Srbija, Rumunjska, Njemačka, Danska) osiguravši prvu medalju za hrvatski ženski rukomet na velikim međunarodnim natjecanjima.

Ovoj talentiranoj generaciji sjajnih igračica, našim „Kraljicama šoka“ želimo još puno pobjeda i medalja!