Čak 14 liječnica i liječnika s područja Zagrebačke županije na popisu najboljih!

Prema portalu najdoktor.com, čak 14 liječnica i liječnika s područja Zagrebačke županije proglašeno je najboljima na razini Republike Hrvatske u 2020. godini.

Izbor se temeljio na iskustvima i online recenzijama njihovih pacijenata, a kriteriji izbora su bili ukupan broj komentara, odnos broja pozitivnih i negativnih komentara te kvaliteta samih komentara. Naime, neargumentirani komentari nisu se uzimali u obzir, kao ni komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje budući da u mnogim slučajevima doktorice i doktori ne mogu birati osoblje, ali ni utjecati na broj pacijenata.

U nastavku donosimo abecedni popis županijskih najdoktora u 2020. godini:

Artuković Ilonka – pedijatrica, Samobor
Đuričić-Dokmanović Marija – ginekologinja, Velika Gorica
Jakopinčić Ksenija – ginekologinja, Samobor
Knežević Ivica – oralni kirurg, Samobor
Leder Nikola Ivan – radiolog, Velika Gorica
Milinković Maja – obiteljska medicina, Sveta Nedelja
Paladino Josip – neurokirurg, Sveta Nedelja
Patrlj Leonardo – opći kirurg, Sveta Nedelja
Pavić-Lugović Lenija – ginekologinja, Vrbovec
Rubin Otmar – radiolog, Sveta Nedelja
Šakoronja Dejan – ginekolog, Jastrebarsko
Škvorc Nenad – ginekolog, Samobor
Vasari-Talanga Ružica – pedijatrica, Velika Gorica
Vitlov-Čirjak Davorka – pedijatrica, Zaprešić

Čestitamo svim izabranim županijskim liječnicama i liječnicima na ovom priznanju za izvrsnost!