Projekt Zagrebačke županije među finalistima!

Projekt Zagrebačke županije „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva“ ušao je u finale izbora za najbolji EU projekt u 2020. godini u kategoriji „Doprinos lokalnoj i regionalnoj zajednici“.

Izbor za najbolji EU projekt u 2020. godini pokrenuli su Jutarnji.hr, Ured EU parlamenta u Hrvatskoj,  Hrvatska zajednica županija i Župan.hr u želji da povećaju razinu osviještenosti građana o uspješnom korištenju EU sredstava te da promocijom najboljih projekata potaknu još efikasnije korištenje EU fondova.

Nakon što je peteročlani žiri u lipnju konsenzusom među prijavljenim projektima izabrao 21 projekt koji je ušao u finale, u tijeku je predstavljanje svih finalista, nakon čega će biti podignuta i posebna platforma preko koje će svoj glas za najbolji projekt moći dati i sami građani.

Tko su pobjednici saznat će se na Danima regionalnog razvoja početkom listopada.

Više o projektu pročitajte na „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva“, a mi vam donosimo nekoliko izjava sudionika projekta: