Odlični rezultati članova SD „Dubrava 1094“ na Svjetskom prvenstvu

Hrvatska reprezentacija sudjelovala je od 12. do 19. kolovoza na 20. Svjetskom prvenstvu u samostrelu održanom u ruskom gradu Ulyanovsku te je osvojila čak 12 medalja, od čega su 5 osvojili sportaši Zagrebačke županije tj. kluba  SD „Dubrava 1094“.

Hrvatska je u ekipnom dijelu osvojila četiri medalje od čega su tri zlatnoga, a jedna srebrnog sjaja. U pojedinačnom dijelu natjecanja osvojene su tri zlatne, četiri srebrne i jedna brončana medalja.

Čak 5 svjetskih medalje dolazi u Zagrebačku županiju, u općinu Dubrava, za što su zaslužni sportaši SD „Dubrava 1094“ Valentina Pereglin koja je osvojila zlato, Ivan Borak (kadet), Domagoj Pereglin, Oliver Mofardin (juniori) koji su osvojili srebro te Marijan Kajfeš koji je u ekipinom dijelu osvojio zlato, a u pojedinačnom 6. mjesto.

Iskrene čestitke upućujemo svih hrvatskim reprezentativcima i cijelom stručnom timu, a posebice našoj Valentini, Domagoju, Ivanu, Oliveru i Marijanu.