Pripreme za Dan hrvatskih branitelja Zagrebačke županije

U Domu Tigrova u Rakitju sjednicu je održao Odbor za hrvatske branitelje Zagrebačke županije.

Glavna tema sjednice bile su završne pripreme za obilježavanje Dana hrvatskih branitelja Zagrebačke županije. Domaćin proslave ove će godine biti Grad Velika Gorica, a na središnjoj proslavi u subotu, 29. lipnja, u Velikoj Gorici očekuje se između 600 i 800 članova braniteljskih udruga proizašlih iz Domovinskog rata.

„I ove godine u sklopu programa postavit će se tradicionalna izložba ratnih crteža Ivana Lackovića Croate „Crveno i crno, a svi zainteresirani moći će ju pogledati od 27. lipnja do 4. srpnja 2019. godine u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica“ - rekla je pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Zagrebačke županije Ksenija Čuljak.