Brončana plaketa „Lokalne Hrvatske“ Zagrebačkoj županiji

Portal „Lokalna Hrvatska – nacionalni servis vijesti lokalne samouprave“, povodom 2000-og broja newslettera, dodijelio je Zagrebačkoj županiji brončanu plaketu u kategoriji županija za najaktivniju web-stranicu u razdoblju od 2017. do 2019. godine.

Dobitnici zlatnih, srebrnih i brončanih plaketa na razini županija, gradova i općina Republike Hrvatske birani su prema kriteriju svakodnevnog ažuriranja vlastitih web-stranica te prema kriteriju transparentnosti lokalne i regionalne samouprave prilikom informiranja građana.

Dobitnici plaketa u kategoriji županija su:

Zlatna plaketa 'Lokalne Hrvatske': Krapinsko-zagorska županija
Srebrna plaketa 'Lokalne Hrvatske':  Međimurska županija
Brončana plaketa 'Lokalne Hrvatske': Zagrebačka županija

U kategoriji gradova 2017.-2019.:

Zlatna plaketa 'Lokalne Hrvatske':  Grad Pula
Srebrna plaketa 'Lokalne Hrvatske': Grad Samobor
Brončana plaketa 'Lokalne Hrvatske': Grad Vukovar

U kategoriji općina 2017.-2019.:

Zlatna plaketa 'Lokalne Hrvatske':  Općina Pitomača
Srebrna plaketa 'Lokalne Hrvatske': Općina Blato
Brončana plaketa 'Lokalne Hrvatske': Općina Gornja Stubica

Te u sveukupnom zbroju 2017.-2019.: Grad Pula

Inače, ovo je četvrta po redu dodjela plaketa portala „Lokalna Hrvatska – nacionalni servis vijesti lokalne samouprave“. Prva plaketa dodijeljena je 2013. godine povodom objavljivanja 500-og broja newslettera portala.