Posjet štićenicima Dječjeg doma Laduč

Župan Stjepan Kožić posjetio je i prigodno, uoči blagdana, darivao štićenike Dječjeg doma Zagreb, podružnice u Laduču. Tom prigodom župan je, u ime Županije, ravnateljici Doma Jasni Čurković Kelava uručio ček u vrijednosti 50.000 kuna za nabavu osobnoga vozila.

„U životu ima tužnih priča pa neka djeca nemaju mogućnost odrastanja u obiteljskome domu. Zato zahvala svima koji brinu o njima. Uoči Božića djecu smo željeli darivati, malim darom, ali darom od srca“, rekao je župan. Zahvalivši na novčanoj donaciji, ravnateljica Čurković Kelava je rekla da je prikupljen i ostatak novca potreban za nabavu osobnoga vozila koje će služiti stručnome timu Doma, koji na trenu pruža uslugu savjetovanja i pomaganja obiteljima u potrebi.

„Ovo je vrlo vrijedna donacija Zagrebačke županije, preporučamo se i ubuduće“, rekla je ravnateljica, dodavši da podružnica Doma u Laduču skrbi o djeci s područja Županije i grada Zagreba.