Velikogoričanka brončana na Svjetskom prvenstvu frizera i kozmetičara

Velikogoričanka Matea Mesić osvojila je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu frizera i kozmetičara koje se održavalo od 8. do 10. rujna u Parizu.

Matea Mesić  brončanu je medalju osvojila u kategoriji „prestige bridal style“ u kojoj joj je konkurenciju predstavljalo 40 natjecatelja i natjecateljica iz cijelog svijeta.

Inače, radi se o natjecanju na kojem je sudjelovalo ukupno 4000 sudionika i natjecatelja iz 50 zemalja svijeta u različitim kategorijama. Hrvatska obrtnička komora u Pariz je poslala petero naših predstavnika među kojima je Matea Mesić bila najuspješnija.

Čestitke na ovom sjajnom uspjehu u ime Zagrebačke županije Matei upućuju župan Stjepan Kožić i predsjednik Županijske skupštine Damir Mikuljan!