„Okusi zagrebačkoga kraja“

U cilju jačanja prepoznatljivosti projekta „Okusi zagrebačkoga kraja“ i njegova tržišnog pozicioniranja, održan je radni sastanak s ugostiteljskim objektima nosiocima tog standarda.

Na sastanku su dogovorene zajedničke aktivnosti koje će se realizirati ove godine, među kojima su organizacija zajedničkih prezentacija na velikim događanjima, izrada kataloga, manifestacija Dani okusa, izrada zajedničkih turističkih aranžmana te ostale promotivne aktivnosti.

Budući da je na nedavno održanoj sjednici Savjeta projekta „Okusi hrvatske tradicije“ dogovoreno novo vizualno rješenje znaka i logotipa, prilikom sastanka nositelji standarda „Okusi zagrebačkoga kraja“ – Bistro Babriga (Velika Gorica), Izletište Vina Kos-Jurišić (Sveti Ivan Zelina), Hotel Bunčić (Vrbovec), Seoski turizam Kezele (Ivanić-Grad), Restoran Samoborska klet i Krčma Gabreku 1929 (Samobor), Restoran Golf (Zaprešić), Izletište Suhina (Sveta Nedelja), Restoran Ivančić (Jastrebarsko) i Ekopark Krašograd (Pisarovina) – preuzeli su nove table.

Table su uručene i novim nosiocima standarda – Hotelu Princess (Jastrebarsko) i Seoskom domaćinstvu Stara preša (Šenkovec).