Održano 1. Judo prvenstvo Zagrebačke županije

Judo klubovi „Sakura“ iz Svete Nedelje, „Pinky“ i „Kokica“ iz Velike Gorice te „Profectus“ iz Samobora ostvarili su najbolje rezultate na 1. Judo prvenstvu Zagrebačke županije. Prvenstvo je održano protekle subote u Sportskoj dvorani OŠ Vladimira Deščaka u Svetoj Nedelji.

Na Prvenstvu je nastupilo 130 natjecatelja iz devet klubova u kategorijama U10, U12 i U14 za djevojčice i dječake.

Organizator Prvenstva je Judo savez Zagrebačke županije, a tehničkog dijela Judo klub Sakura.

Ovim putem, čestitamo svim djevojčicama i dječacima na ostvarenim uspjesima!

Inače, od 23. do 30. rujna u Hrvatskoj obilježava se Europski tjedan sporta kojim se želi potaknuti sudjelovanje u sportu i tjelesnim aktivnostima, a isto tako i podići svijest ljudi o brojnim dobrobitima bavljenja sportom. Tjedan sporta namijenjen je svima bez obzira na dob, podrijetlo ili tjelesnu pripremljenost.