U tijeku prijava izlagača na Dane hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i Grada Zagreba

Zagrebačka županija i Grad Zagreb i ove godine organiziraju, petnaesti put zaredom, izložbeno-prodajnu manifestaciju „Dani hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i Grada Zagreba“ koja će se održati 7. i 8. listopada 2017. godine u balonu Boćarskog doma (Prisavlje 2, Zagreb).

Pozivamo sve zainteresirane izlagače s područja Zagrebačke županije i Grada Zagreba, koji su upisani u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava i žele se besplatno predstaviti sa svojim proizvodima na sajmu da se prijave najkasnije do 22. rujna 2017. godine ispunjavanjem prijavnog obrasca koji se nalazi ovdje.

Prijavnice se šalju na adresu: ZAGREBAČKA ŽUPANIJA, Upravni odjel za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo, Ulica grada Vukovara 72/V, 10 000 Zagreb, putem faxa na 01/ 6009-474 ili skenirano na e-mail adresu: g.matasin@zagrebacka-zupanija.hr. Broj izlagačkih mjesta je ograničen te će se poštivati redoslijed prijave.

Dodatne informacije zainteresirani izlagači mogu dobiti na tel. 01/ 6009-426 i 01/ 6009-466.

Inače, Dani hrane organiziraju se povodom Svjetskog dana hrane (16. listopada) i Svjetskog dana seoske žene (15. listopada).