Javni poziv za prijavu projekata poduzetnika u okviru programa "HBOR - subvencija kredita"

Program se provodi u suradnji s HBOR-om i poslovnim bankama koje zaprimaju zahtjeve za kredit i donose odluke o odobrenju kredita. Po odobrenju kredita od strane HBOR-a odnosno poslovne banke, pod uvjetom da su zadovoljeni svi propisani kriteriji, Zagrebačka županija donosi odluku o subvenciji kamatne stope u visini od 1 p.p. godišnje.

OBAVIJEST: obavještavamo vas da su od 1.4. i 1.11.2023. godine u primjeni programi HBOR-a s novim uvjetima kreditiranja
- Poduzetništvo mladih, žena i početnika
- Investicije privatnog sektora
- Obrtna sredstva

Izmijenjeni tekstovi programa kreditiranja nalaze se pod rubrikom Dokumenti, a također su objavljeni i na mrežnim stranicama HBOR-a www.hbor.hr.

Javni poziv je otvoren do iskorištenja sredstva kreditnog potencijala.

Kontakt

Kontakt u Zagrebačkoj županiji e-mail u vezi javnog poziva uog@zagrebacka-zupanija.hr
Kontakt telefon u vezi javnog poziva:  01/6009-415

Kontakt u HBOR-u e-mail u vezi predaje zahtjeva za kredit kreditiranje@hbor.hr
Kontakt telefon u vezi predaje zahtjeva za kredit 0800 8007
Hrvatska banka za obnovu i razvitak

Napomena

Zainteresirani poduzetnici se javljaju direktno u HBOR i/ili poslovnu banku s popisa (dolje pod Dokumenti) za sve informacije u vezi predaje zahtjeva za kredit – obrasci, dokumentacija i sl.

Kontakti u poslovnim bankama bit će objavljeni po potpisu ugovora s pojedinom poslovnom bankom.