1. Festival ekološke poljoprivrede Zagrebačke županije

Svečano otvorenje 1. Festivala ekološke poljoprivrede Zagrebačke županije u organizaciji Udruge za razvitak ekološke poljoprivrede, zaštite okoliša i ruralnog prostora Z-EKO održat će se u subotu, 26. studenoga 2022. u Srednjoj strukovnoj školi Velika Gorica (Ulica kralja Stjepana Tomaševića 21) s početkom u  10:00 sati.

Nakon otvorenja održat će se okrugli stol na temu „Kako provodimo Program razvoja ekološke poljoprivrede u Zagrebačkoj županiji do 2030. – akcijski plan“ te niz degustacija ekoloških proizvoda, koje će se nastaviti i sljedeći dan, u nedjelju 27. studenoga.

U ime Zagrebačke županije festivalu će nazočiti pročelnik UO za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo Josip Kraljičković. 

Program festivala dostupan je ovdje.