Treći dan posjete Predsjednice Republike Zagrebačkoj županiji

U nastavku je program trećeg, ujedno i posljednjeg dana posjete predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović Zagrebačkoj županiji za petak, 25. siječnja 2019. godine.

IVANIĆ-GRAD

9:00
Sastanak Predsjednice s gradonačelnicima gradova Ivanić-Grad, Vrbovec, Sveti Ivan Zelina i Dugo Selo te načelnicima općina Brckovljani, Rugvica, Kloštar Ivanić, Križ, Bedenica, Dubrava, Gradec, Farkaševac, Preseka i Rakovec (I. kat, Gradska vijećnica)

9:45
Susret Predsjednice s predstavnicima udruga i građanima

10:10
Predsjednica Republike obići će Specijalnu bolnicu Naftalan i gradilište u sklopu bolnice (Omladinska ul. 23)

VRBOVEC

11:05
Susret Predsjednice s Udrugom žena „Vrbovečka pera“ i obrtnicima u Vrbovcu (Udruženje obrtnika Vrbovec, Križevačka 4)

OPĆINA RAKOVEC

12:45
Susret Predsjednice s predstavnicima općine i mještanima
Predviđeno je prigodno obraćanje Predsjednice Republike

OPĆINA BEDENICA

13:15
Predsjednica Republike posjetit će proizvodni pogon tvrtke „Kudelić“ d.o.o. (Bedenica 50a)

SVETI IVAN ZELINA

14:00
Predsjednica Republike posjetit će DVD Sveti Ivan Zelina i susrest se s predstavnicima Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije (Bocakova 11)

14:15
Druženje sa štićenicima udruge Srce - Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji (Petra Preradovića 3)

14:50
Posjet proizvodnom pogonu tvrtke „Iverpan“ d.o.o.  (Zagrebačka 23, Donja Zelina)

OPĆINA BRCKOVLJANI

15:30
Posjet Predsjednice „Obiteljskoj sirani Kusanovec“ (OPG) (Kusanovečka 31, Kusanovec)

DUGO SELO

16:00
Susret Predsjednice s građanima te prigodni program učenika Glazbene škole Dugo Selo i KUD-a Preporod (Josipa Zorića 23a)
Predviđeno je prigodno obraćanje Predsjednice Republike

Više o programu posjete Predsjednice Republike Hrvatske Zagrebačkoj županiji možete saznati ovdje.