Posjet Predsjednice Republike Zagrebačkoj županiji

Nakon posjeta i obilaska devetnaest hrvatskih županija tijekom protekle četiri godine, predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović od 23. do 25. siječnja 2019.  godine boravit će u Zagrebačkoj županiji.

U nastavku je program posjeta Predsjednice za srijedu, 23. siječnja 2019. godine.

ZAGREB
9:00
Sastanak Predsjednice sa županom Zagrebačke županije Stjepanom Kožićem, predsjednikom Županijske skupštine Damirom Mikuljanom, zamjenicima i pročelnicima upravnih odjela te saborskim zastupnicima (Sjedište Zagrebačke županije, Ulica grada Vukovara 72)

ZAPREŠIĆ
10:00
Susret Predsjednice s građanima uz kratki kulturno-umjetnički program u Vršilnici, Novi Dvori

10:15
Sastanak Predsjednice s gradonačelnicima gradova Zaprešić, Samobor, Sveta Nedjelja te načelnicima općina Stupnik, Bistra, Brdovec, Dubravica, Jakovlje, Luka, Marija Gorica i Pušća (Vršilnica, Novi Dvori)

11:05
Posjet Predsjednice proizvodnom pogonu tvrtke „Roca Croatia“ d.d. (Industrijska ulica 1)

11:30
Posjet Predsjednice Kuglačkom klubu Zaprešić (Ulica Zelengaj 2)

12:00
Predsjednica Republike posjetit će Duhovno-obrazovni centar Marijin dvor i obići dvorac Lužnica (Lužnički odvojak 3)

OPĆINA BRDOVEC
13:10
Posjet Predsjednice Osnovnoj školi „Pavao Belas“ i nastavak projekta „Hrvatska čita“ (Ilije Gregorića 28)

SAMOBOR
14:20
Posjet Predsjednice Srednjoj strukovnoj školi Samobor (Andrije Hebranga 26)
Predviđeno je prigodno obraćanje Predsjednice Republike

Više o programu posjete Predsjednice Republike Hrvatske Zagrebačkoj županiji možete saznati ovdje.