Proslavljen Dan općine Dubravica

Svečanom sjednicom Općinskoga vijeća proslavljen je Dan Dubravice.

U ime Zagrebačke županije sjednici je prisustvovao pročelnik za financije Ivica Bošnjak, rekavši da Županija podupire Općinu u svim kapitalnim projektima koji pridonose boljitku života stanovnika ovog kraja.

O aktivnostima na prostoru općine u proteklome razdoblju govorio je načelnik Franjo Štos. „Ponosan sam što smo uspjeli realizirati gotovo sve što smo zacrtali. Naravno, uz veliku pomoć Zagrebačke županije. Pred nama su planovi koji proizlaze iz potreba naših mještana te veliki izazovi za njihovu realizaciju. Mnoge zamisli, ideje i planove nećemo moći sami realizirati, pa se nadam da ćemo i ubuduće nailaziti na razumijevanje i pomoć“, rekao je načelnik.

Dan općine prisutnima su čestitali Božidar Škrinjarić, načelnik „bratske“ općine Pokupsko, te gradonačelnik Zaprešića Željko Turk. Za svečanosti su, zaslužnim mještanima, uručene općinske zahvalnice.