Zagrebačka županija na sajmu Rexpo Adriatic 2013.


 
Županija je i ove godine, posredstvom Regionalne razvojne agencije, sudjelovala na međunarodnom sajmu investicijskih projekata i komercijalnih nekretnina za Jadransku regiju “Rexpo Adriatic 2013”, održanom u Zagrebu. Županija se na sajmu, promovirajući gospodarske zone županijskih gradova i općina, predstavila kao poželjna i atraktivna destinacija za ulaganja, kako domaćih tako i stranih investitora.

Po uzoru na slične sajmove koju se održavaju u svijetu, “Rexpo Adriatic” je bio namijenjen investitorima, developerima, konzultantima, predstavnicima državnih institucija, razvojnim agencijama, a osim izložbenog prostora, u sklopu njegova dvodnevna trajanja, održano je i nekoliko panel rasprava i radionica o aktualnim temama investiranja u regiji.

Na otvorenju sajma prisutnima se obratio župan Stjepan Kožić, istaknuvši pozitivne primjere ulaganja na području naše županije.