Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb

Socijalna skrb za starije i nemoćne

S ciljem unapređenja brige o starijim i nemoćnim sugrađanima sa područja Županije, Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb Zagrebačke županije prati i podupire razvoj mreže Obiteljskih domova i Domova za socijalnu skrb putem utvrđivanja minimalnih uvjeta za pružanje socijalnih usluga i smještaja za starije i nemoćne osobe.

U prilogu se nalaze obrasci zahtjeva za otvaranje navedenih domova sa pripadajućim uputama, kao i popis potrebne dokumentacije koju je potrebno priložiti uz zahtjev.

Obrasce zahtjeva možete popuniti i elektronskim putem poslati na adresu: pisarnica@zagrebacka-zupanija.hr, a za sva dodatna pitanja ili moguće nejasnoće možete nas kontaktirati na brojeve telefona: 6009-447 i 6009-485.