Javno izlaganje Strateške studije utjecaja na okoliš i Nacrta Plana razvoja ZŽ

Javno izlaganje Strateške studije utjecaja na okoliš nacrta Plana razvoja Zagrebačke županije za period 2021.- 2027. i Nacrta Plana razvoja Zagrebačke županije za period 2021.- 2027. održat će se u utorak, 11. siječnja 2022. godine u prostorijama Zagrebačke županije (Ulica grada Vukovara 72/V, dvorana 17) s početkom u 10:00 sati.

Javno izlaganje održat će se prema svim važećim epidemiološkim mjerama, a u slučaju povećanog interesa ponovit će se u najkraćem mogućem roku.

Za sudjelovanje na javnom izlaganju potrebno se prijaviti do petka, 7. siječnja 2022. godine do 12:00 sati na e-mail: i.rendulic@zagrebacka-zupanija.hr.

Napomena: Ulazak u prostorije Zagrebačke županije moguć je samo uz važeće COVID potvrde.