Obilazak tvrtke mladih samoborskih inovatora

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić obići će „start-up“ poduzeće Elproms Team smješteno u prostoru Malog tehnopolisa Samobor (Ulica Vlatka Mačeka 5) u utorak, 6. travnja 2021. godine s početkom u 10:00 sati.

Poduzeće su 2018. godine osnovali mladi samoborski inovatori Lovro Stipanović i Josip Oroz koji su prijašnjih godina postizali vrhunske rezultate na svjetskim natjecanjima inovacija.

Poduzeće Elproms Team je usmjereno na stvaranje rješenja temeljenih na Internet of things (IoT) tehnologiji, a poslovno se fokusira na kućnu automatizaciju i unapređenje prometne infrastrukture, web platforme/ aplikacije za sustave u industriji i pametne senzore te za moderna rješenja za organizaciju događanja.