Dani hrane i tradicijskih proizvoda u Zagrebu

Svečano otvorenje manifestacije „Dani hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i Grada Zagreba" održat će se u subotu, 24. listopada 2020. godine na Trgu bana Jelačića u Zagrebu s početkom u 11:30 sati.

Na manifestaciji će se predstaviti izlagači i proizvođači hrane i tradicijskih proizvoda, a posjetitelji će moći po povoljnim cijenama kupiti sireve, suhomesnate proizvode, med, vino, voće, povrće, kolače i druge domaće proizvode.

Dani hrane traju u subotu i nedjelju, 24. i 25. listopada od 8:00 do 18:00 sati, a posjetitelje se moli da se prilikom obilaska štandova pridržavaju preporučenih epidemioloških mjera.

U ime Zagrebačke županije manifestaciji će prisustvovati pročelnik UO za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo Josip Kraljičković.