Zagrebačka županija na turističkom sajmu u Beču

Zagrebačka županija predstaviti će se na najvećem austrijskom turističkom međunarodnom sajmu Ferien-Messe Wien 2020. koji će se održati od 16. do 19. siječnja 2020. godine u Beču.

Zagrebačka županija predstavit će prekograničnu turističku destinaciju razvijenu u sklopu projekta In cultura veritas, sufinanciranog iz Programa suradnje Interreg V-A Slovenija-Hrvatska 2014.-2020. Ova nova destinacija na inovativan način promovira bogatu kulturnu baštinu i višestoljetnu vinsku tradiciju koja povezuje Zagrebačku županiju i slovensku subregiju Obsotelje i Kozjansko.

Sajam će okupiti oko 800 izlagača iz više od 80 zemalja koji će predstaviti popularne turističke destinacije u svojim zemljama i njihovu turističku ponudu koja privlači posjetitelje iz svih dijelova svijeta.