Delegacija južno-korejske regije Chungcheongnam-do u posjeti Zagrebačkoj županiji

Zagrebačku županiju posjetit će delegacija najbogatije južno-korejske regije Chungcheongnam-do na čelu s predsjednikom Skupštine Yoo Byung Kook-om. Sa županom Zagrebačke županije Stjepanom Kožićem i suradnicima razgovarat će o suradnji na područjima od zajedničkog interesa.

Izjave za medije davat će se nakon sastanaka u ponedjeljak, 27. svibnja 2019. godine u 10:20 sati u prostorijama Zagrebačke županije (Ulica grada Vukovara 72/V -  dvorana 19).

Nakon sastanka, u sklopu posjeta Zagrebačkoj županiji delegacija će obići u 11:30 sati Specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju Naftalan u Ivanić- Gradu, a nakon toga i Seoski turizam „Kezele“.