Drugi dan posjete Predsjednice Republike Zagrebačkoj županiji

U nastavku je program drugog dana posjete predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović Zagrebačkoj županiji za četvrtak, 24. siječnja 2019. godine.

VELIKA GORICA

9:00
Sastanak Predsjednice s gradonačelnicima gradova Velika Gorica i Jastrebarsko, te načelnicima općina Kravarsko, Orle, Pokupsko, Krašić, Pisarovina, Klinča Sela i Žumberak (Pučko otvoreno učilište, I. kat, Velika dvorana)

9:55
Susret Predsjednice s predstavnicima nacionalnih manjina, udruga, braniteljskih udruga s područja Zagrebačke županije te građanima (Pučko otvoreno učilište, I. kat, Velika dvorana)

11:35
Predsjednica Republike položit će vijenac poginulim braniteljima ispred spomenika „Golubica“

11:55
Predsjednica Republike obići će Distributivni centar za voće i povrće u poslovnoj zoni Rakitovec te se susresti s proizvođačima voća i povrća (Rakitovec 244b)

OPĆINA PISAROVINA

12:50
Posjet Predsjednice proizvodnom pogonu tvornice „König metali“ d.o.o. (Ulica Dr. Otmar Zwiebelhofer 3)

OPĆINA KRAŠIĆ

13:40
Predsjednica Republike položit će cvijeće ispred spomenika blaženom kardinalu Alojziju Stepincu

13:50
Predsjednica Republike će posjetiti i obići spomen-sobu blaženog kardinala Alojzija Stepinca (Župni ured Presvetog Trojstva)

14:10
Posjet Predsjednice proizvodnom pogonu tvornice stolarije „ŽE-MA“ d.o.o. (Krašić 48)

JASTREBARSKO

14:45
Posjet Predsjednice hotelu „Princess“ (Cvetković, 85a)

15:15
Posjet Predsjednice proizvodnom pogonu tvrtke „Drvo-proizvod“ (V. Holjevca 23)

15:45
Susret Predsjednice s vinarima s područja Zagrebačke županije u vinariji Kolarić (Hrastje Plešivičko 24)

Više o programu posjete Predsjednice Republike Hrvatske Zagrebačkoj županiji možete saznati ovdje.