Trg Zagrebačke županije na Rujanfestu

Zagrebačka županija predstavit će se na ovogodišnjem Rujanfestu koji će se od 21. do 30. rujna održavati na zagrebačkom jezeru Bundek od 12.00 do 20:00 sati.

Prvog vikenda festivala posjetitelji će na tzv. Trgu Zagrebačke županije moći kušati proizvode iz Domaće radinosti Damir Paruž iz Dugog Sela, OPG-a Andruza, OPG-a Šimunović i OPG-a Andrić iz Ivanić-Grada, a bit će i predstavljena poznata vrbovečka manifestacija „Kaj su jeli naši stari“. Iz Pisarovine će se predstaviti Udruga KISS, OPG Gumbarević i OPG Varga, a iz Svetog Ivana Zeline Licitari Bičak, OPG Božidar Horvat, OPG Zdenko Kavić i OPG Miroslav Kavić, dok će Konjički klub Zelingrad promovirati 3. međunarodnu Svetoivanjsku konjičku reviju.