Izraelska delegacija u obilasku Distributivnog centra

Predstavnici Veleposlanstva Države Izrael u RH, zajedno s izraelskim gospodarstvenikom Simhonom Shalomom*, obići će Distributivni centar za voće i povrće u kojem je nedavno dovršena 27 milijuna kuna vrijedna ULO hladnjača s ciljem ispitivanja mogućnosti za uspostavljanje suradnje u području poljoprivrede i gospodarstva.

Obilazak će se održati u srijedu, 14. ožujka 2018. godine u prostoru Distributivnog centra za voće i povrće (Rakitovec 244 B, Velika Gorica) s početkom u 16:30 sati.

U ime Zagrebačke županije delegaciju će dočekati i u obilazak provesti župan Stjepan Kožić sa suradnicima.

*Simhon Shalom osnivač je tvrtke GAIA – konzultantske tvrtke koja pruža stručnu pomoć i pomoć pri pripremanju strateških planova u sferi poljoprivrede, vode, energetike i u sektoru ruralnog razvoja. Bivši je izraelski ministar poljoprivrede te zastupnik Knesseta u nekoliko saziva.