„Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina“

Info-radionica za potencijalne prijavitelje u okviru otvorenog Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina“, sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda (ESF) u organizaciji Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku održat će se 21. studenoga 2017. godine u prostoru Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica (Zagrebačka 37) s početkom u 10:00 sati.

Cilj radionice je detaljnije informirati potencijalne prijavitelje o ciljevima i prihvatljivim aktivnostima, kriterijima Poziva te postupcima za prijavu i dodjelu sredstava za provedbu projekata. Radionica je usmjerena na predstavnike potencijalnih prijavitelja, kao što su udruge, javne ustanove, zaklade, jedinice lokalne ili regionalne (područne) samouprave.

U ime Zagrebačke županije radionici će prisustvovati zamjenica župana Nadica Žužak.