„Kupujmo hrvatsko – hrvatski proizvod za hrvatski turizam“

Hrvatska gospodarska komora nastavlja svoju dugogodišnju nacionalnu akciju kroz projekt „Kupujmo hrvatsko – hrvatski proizvod za hrvatski turizam“ koja će se održati u srijedu, 22. studenoga 2017. godine u Plaza Event Centru (Slavonska 6/2, Zagreb) s početkom u 10:00 sati.

Cilj akcije je na jednome mjestu okupiti i povezati proizvođače domaćih proizvoda i pružatelje usluga s turističkim sektorom. Akcija će biti upotpunjena brojnim tematskim panelima i prezentacijama na kojima će sudjelovati stručnjaci iz gospodarstva, predstavnici institucija te velikih i malih tvrtki iz proizvodnog i turističkog sektora.

U ime Zagrebačke županije svečanom otvorenju događanja će prisustvovati župan Stjepan Kožić.