Obilježavanje 18. studenog – Dan sjećanja na žrtvu Vukovara 1991.

Izaslanstvo Zagrebačke županije na čelu sa zamjenikom župana Hrvojem Frankićem sudjelovat će u obilježavanju „Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine“ koji će se održati u subotu, 18. studenog 2017. godine u Vukovaru.

Članovi izaslanstva prisustvovat će programu „Vukovar – mjesto posebnog pijeteta“ u dvorištu Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana te će sudjelovati u koloni sjećanja koju predvode hrvatski branitelji Vukovara i članovi obitelji poginulih, ubijenih i nasilno odvedenih hrvatskih branitelja Vukovara. Također, izaslanstvo će sudjelovati u polaganju vijenaca i ruža ispred Spomen obilježja na Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata te prisustvovati svečanoj Svetoj misi za sve žrtve u Domovinskom ratu koju će predvoditi mons. Antun Škvorčević, požeški biskup.