Okrugli stol projekta „Županije – prijatelji djece“

Okrugli stol „Programske osnove i kriteriji projekta 'Županije – prijatelji djece'“ održat će se u srijedu, 25. listopada u prostorijama Zagrebačke županije (Ulica grada Vukovara 72/V, dvorana 17) s početkom u 11:00 sati.

U projektu sudjeluje 10 županija, a na ovom će sastanku radna skupina uz pomoć županijskih koordinatora finalizirati kriterije projekta. Prema tim kriterijima moći će se dodjeljivati javna priznanja „Županije – prijatelji djece“ kojima će se omogućiti potpunije i brže ostvarenje prava i potreba djece priznata Konvencijom UN-a o pravima djeteta te poticati stvaranje zajednica i društva prijatelja djece.

U ime Zagrebačke županije okruglom stolu prisustvovat će zamjenica župana Nadica Žužak.