Konferencija za medije – predstavljanje Rebalansa proračuna

Konferencija za medije na kojoj će župan Stjepan Kožić predstaviti Prijedlog Izmjena i dopuna Proračuna – Rebalans I. održat će se u utorak, 26. rujna 2017. godine u prostorijama Zagrebačke županije (Ulica grada Vukovara 72, V kat, dvorana 17) s početkom u 10:00 sati.

Prijedlogom Rebalansa predviđa se rast prihoda, kako konsolidiranog tako i izvornog Proračuna, a time i povećanje sredstava za: razvoj ruralnog područja, gradnju i rekonstrukciju cesta, opremanje škola, bespovratne potpore za poduzetnike i udruge civilnog društva, ali i za rad Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije.

Konačna odluka o Prijedlogu Izmjena i dopuna Proračuna donijet će na 3. sjednici Županijske skupštine koja će se održati u petak, 29. rujna 2017. godine