Zagrebačka županija na sajmu u Gornjoj Radgoni

Zagrebačka županija predstaviti će se na 55. međunarodnom sajmu poljoprivrede i prehrane AGRA koji će se održati od 26. do 31. kolovoza 2017. godine u Gornjoj Radgoni (Cesta na stadion 2, Gornja Radgona, Republika Slovenija) pod sloganom „ZAGREBAČKA ŽUPANIJA, VAŠ POUZDAN EU PARTNER“. Izložbeni prostor nalazi se u HALI A, broj 107b.

Za cijelo vrijeme trajanja sajma posjetiteljima će se predstaviti odabrani poljoprivredni proizvođači sa vlastitim proizvodima (OPG Dobošić, Frelimo d.o.o. i Farma Vrhovec), robne marke Zagrebačke županije (Samoborska salama, Dragec, Grof, Sunčana i Kraljevina Zelina) te razvojni projekti i turistički potencijali Zagrebačke županije.

Cilj predstavljanja Zagrebačke županije je promocija proizvoda Zagrebačke županije, kulturne i prirodne baštine te promocija Zagrebačke županije kao regije otvorene za projektnu suradnju.