Predstavljanje projekta „Kajkavci u Lisinskom“

Konferencija za novinare na kojoj će biti predstavljen projekt „Kajkavci u Lisinskom“ u organizaciji radija Kaj održat će se u ponedjeljak, 27. veljače 2017. godine u predvorju KD Lisinski (Trg Stjepana Radića 4, Zagreb) s početkom u 11:00 sati.

Projektom „Kajkavci u Lisinskom“ kroz izložbe i sajmove će se predstaviti značaj, zanimljivosti, snaga i ponuda pet kajkavskih županija i to Koprivničko-križevačke, Krapinsko-zagorske, Međimurske, Varaždinske i Zagrebačke te domaćina Grada Zagreba.

U ime Zagrebačke županije konferenciji će prisustvovati župan Stjepan Kožić.

U sklopu projekta u nedjelju, 19. ožujka 2017. godine od 14:00 sati Kajkavci će u svim prostorima KD Lisinski predstaviti svoje turističke, gospodarske i kulturne posebnosti.  Istog dana, s početkom u 19:00 sati održat će se i koncert kajkavskih popevki na kojem će nastupiti brojni izvođači uz orkestar Radija Kaj.