U Ivanić-Gradu održana Misa Zadušnica za poginule i umrle branitelje

U sklopu obilježavanja blagdana Svih svetih, u Ivanić-Gradu je tradicionalno u Župnoj crkvi Sv. Petra Apostola održana Misa Zadušnica za poginule i umrle branitelje 65. dragovoljačke bojne i drugih postrojbi grada Ivanić-Grada, općine Kloštar Ivanić i Križ. Na grobljima i grobovima branitelja položeni su vijenci i zapaljene su svijeće.

U ime Zagrebačke županije Misi Zadušnici prisustvovao je predsjednik Županijske skupštine Dražen Bošnjaković, ujedno položivši vijenac ispred spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima.

Odavanje počasti poginulim i umrlim braniteljima organizirala je Udruga hrvatskih dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske, Podružnica Zagrebačke županije, Ogranak Ivanić-Grad.